Specialisto konsultacija:
❖ Pokalbis.
❖ Fitoterapija – viena seniausių žinomų medicinos rūšių. Kaip tradicija buvo perduodama iš lūpų į lūpas. Išlikę nedaug rankraščių. Daugiau išlikusi - kaip žolininkystė ar vadinama netradicinė medicina, nors kažkada ji buvo tradicinė medicina. Tikiu, kad viena diena netradicinė ir tradicinė medicinos dirbs išvien. Duodamos rekomendacijos pasitelkiant lietuvių liaudies, Ajurvedine, Tibeto medicinos tradicijas.
❖ Individualiai parenkamos žolelės, aliejai.
❖ Bendros rekomendacijos: mitybai, fiziniam aktyvumui, procedūroms
... tikiu, kad žmogus pats atsakingas už savo sveikatą ir pats puikiai žino kas jam tinka, o kas ne.... mano užduotis tai pastebėti ir nukreipti.. toliau jau paties žmogaus pasirinkimas ir atsakomybė.
Galimos konsultacijos ir internetu per skyp'e. Iš anksto susitarus.
Sveikas žmogus - Harmoningas žmogus
Tibeto medicinoje yra vienas posakis: "kartais žmogui reikia duoti vieną ar kitą vaistažolę..kas kaip žirgas žmogų išneštų į sveikatą ar įstatytų į tinkamas vėžias.." Egzistuoja keli būdai rūstus ir švelnus. Rūstus tai įvairūs badavimai, akupunktūra, manualinė terapija. Tai duoda tarsi stiprų impulsą (šoką) kūnui atsigauti. Pati esu šalininkė labiau švelnių metodų, patirtis rodo, kad nors rezultato reikia laukti ilgiau, tačiau išsilaiko ilgiau ir dažną kartą išeina visiškai, nes maži įpročiai tampa gyvenimo būdu. Žmogus pamažu ima keistis pats..
...realiai niekas negali pagydyti žmogaus..o juo labiau prieš jo valią...Pagyti, išgyti..o tiksliau grįžti į sveikatą žmogus gali tiktai pats.. nes visko ko reikia yra jame pačiame... žolelės, taškai, pratimai kitos terapijos yra tik priemonė kuri tik padeda žmogui grįžti į tinkamą kelią ..iš tiesų, kaip žirgas išnešti..ir kurį laiką jį panešti.. kol atsistatys natūralus organizmo gebėjimas tvarkytis su jame vykstančiais procesais...
..taigi grįžtant prie natūralaus dienos rėžimo, normalaus darbo krūvio, mitybos, kokybiško fizinio aktyvumo, kartais vaistažolių ar taško ar kompreso ... žmogus pats pamažu, natūraliai, bet užtikrintai grįžta prie savo sveikatos... Mūsų senoliai klausdavo: tai kur ta savo sveikatą prateriojei? ..įdomiausia tai, kad žmogus dažniausiai pats žino atsakymą į šį klausimą :) ...
grįžimas prie sveikatos.. tai procesas.. apimantis dažnu atveju ne vieną sritį... Pokalbio metu ir mėginame tai išsiaiškinti.
Kartais atsakymų mes ieškome ilgai ir sudėtingai..mano giliu įsitikinimu, kartais paprasti dalykai, paprastos tinkamai ir laiku pritaikytos priemonės būna žymiai efektyvesnės.. nei regis išgarsintos, bet sudėtingos it kalambūrai, priemonės. Esu šalininkė paprastų dalykų, priemonių, kuriuos dažnai naudojame kas dieną, bet nė nežinome kad tai gali teikti naudą.. arba tai kas mums naudingiausia..auga tiesiog mums po kojomis..
pagarbiai,
Monika